| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Sunt in clasa a XI-a si nu stiu unde sa dau la facultate. Nu vreau dupa sa stau toata ziua la birou, nu-mi place. Sugesti? Politehnica exclus!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Construcții hidrotehnice, topografie... chestii d-astea. Nici prin casă n-o să mai stai, dară-mi-te prin birouri. laughing

| Fiona35 a răspuns:

Gandeste-te, care sunt pasiunile tale? ce iti place sa faci? ce ar fi placut pentru tine..., nu trebuie sa te grabesti, mai ai timp

| JJ16 a răspuns:

Vai ce semeni cu mine, doar ca eu sunt mai lenes laughing. NU ma gandesc niciodata la ce as putea face pe viitor.pur si simplu las timpul sa decida.