| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Hei am nevoie de ajutor. Vreau sa am un servici la care sa stau la birou... ceva legat de asta. La ce facultate si ce servici as putea avea mai precis? Inafara de contabilitate.

Răspuns Câştigător
| mariuscmr a răspuns:

Fa-te tamplarita. Poti sta la cate un birou in fiecare zi. Acu' lasand gluma la o parte, vezi ca sezutul prea mult pe scaun duce la aparitia hemoroizilor in timp. Mai bine cauta sa faci ceva util. Parerea unuia care stie ce zice...

3 răspunsuri:
| m97 a răspuns:

Traducator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muncitor la salubritate publica.

| Bianca306 a răspuns:

Doctor