| XxByaXxBebeXx a întrebat:

Hei...as avea o intrebare...cine poate sa imi spuna si mie niste mesaje de sustinere..adica...eu sunt clasa a 6-a si..in Scoala Altfel o sa aiba loc si competitii sportive..si clasa noastra joaca fotbal (adica doar baietii) si noi fetele vrem sa tinem galerie.dar nu prea stiu mesaje..nustiu..cine ma ajuta, dau Funda! Pwp:*

Răspuns Câştigător
| Zaila a răspuns:

Hai clasa a 6-a A ne ati promis victoria!
Asta o foloseam de obicei cand tineam galerie happy

1 răspuns:
| XxByaXxBebeXx explică:

Eu vroiam mai multe mesaje.dar daca nu imi mai raspunde nimeni o sa-ti dau tie fundita:*