| AndreeaDenisa0778 a întrebat:

Hei! as avea si eu o problema. cei care vor sa ma ajute au putintel de citit.batting eyelashes Deci. Este un baiat de care-mi place de vreo luna de cand l-am vazut mai des pe afara. El este arab dar a venit in Romania de mai multi ani. vreo 6-7-8 ani big grin a locuit pe langa mine dar acum vreo 2 ani s-a mutat la vreo 10 km de aici big grin el mai vine din cand in cand pe aici pentru ca are niste prieteni foarte buni. l-am mai vazut pe afara dar imi e cam rusine sa ies si eu cu ei si cu niste pr de ale >mele:"A venit vineri sau joi (nu mai stiu exact) prin scoala pe la noi cu una din surorile ei.nu am vorbit deloc cu el, dar ne-am aruncat unul altuia o privire adanca si am observat ca imi zambea in timp de se uita la mine :X atat crying am vorbit si co sora lui (ma inteleg fte bine cu ea. chiar daca are 18 ani sau 17iar eu aproape 13), eu mi-am schimbat id-ul si am uitat sa-l bag in lista id-ului nou... iar parola de la id vechi am uitat-o straight face. in fine, am facut rost de la o prietena de id lui. mi-a dat acc apoi ma bagat in seama si m-a intrebat cine sunt. i-am spus cine sunt apoi l-am intrebat ce mai face. mi-a rasp. m-a intrebat si el p mine. apoi l-am intrebat unde s-a mutat mai exact si mi-a zis. apoi peste 10-15 min mi-am luat la revedere de la el. cam atat :d si nu am mai vb cu el de ieri :d Nu stiu ce sa fac acum ca sa ma apropii mai mult de el.as vrea sa fim mai intai prieteni buni apoi sa fim impreuna.va rog spuneti-mi ce sa fac. FUNDA pentru cel mai bun si folositor raspuns :*

3 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu el pe mess despre orice, sa va cunoasteti mai bine. Apropo el cati ani are?

| N0name_7278 a răspuns:

Pail intreaba-l cum e pe acolo...
Cand mai poate veni la tine prin sat/oras.
Daca si-a facut prieteni.
Si cand vine il poti intreba daca iese pe afara cu pprieteni de'ai lui cu prietene de ale tale.
Cu ocazia asta poate iti cere si numarul de telefonhee hee. Nu i-l cere tu [-x Asta e treaaba LUI.

| AndreeaDenisa0778 explică:

14.si incerc sa vb mai mult cu el pe mess.dar nu stiu despre ceconfused crede-ma habar n-am despre ce am putea vb noi doi avand in vedere ca nu stiu ce avem si ce nu in comun confused