| lavinia052 a întrebat:

Hei. Aș vrea să înțeleg mai bine faza asta la început esti prieten cu cineva și după în grup rămâi mai mult pe dinafară și nu prea te mai bagă așa mult în seamă însă apoi când stați doar voi vorbiți. Este normală chestia asta? Poate nu mă place așa mult sau ce este greșit la mine, mă simt oarecum abandonată și deja m-am săturat ca mereu mi se întâmplă.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate este vremea sa-ti re-evaluezi prietenii si sa vezi cine te apreciaza si cine nu, fiindca nu merita sa te milogesti de nimeni si nici sa te tii dupa turma, fara sa fii bagata in seama.

| StoicAnalysis a răspuns:

Are mai multe lucruri in comun cu ceilalti din grup decat cu tine. Sau nu esti destul de indrazneata in grupuri.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Buna. Încearcă să fii si tu mai activa in grup si poate vei vedea rezultate

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Anturajul lui nu-i permite să te ia în seamă. Când scapă de grup atunci se simte în largul lui.