| Mădiiiiie a întrebat:

Heii TPU. Prietenele mele au aflat de cel mai bun prieten al meu cu care ma inteleg super. El e din satul bunicilor mei si ne intalnim des cand merg pe acolo. Revenind, ele fac haz ca noi nu vom mai fi prieteni si ca mie mi-ar place de el, desi eu nu simt nimic pentru el, n-am afirmat asta si nici n-am aratat ca as simti ceva. Faza e ca una din cele doua prietene, il cunoaste si mereu zice ca lui ii place etc. Cum le pot face sa termine cu chestia asta? M-am saturat sa fiu nepasatoare pentru ca deja exagereaza. FUNDA

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ignora-le in continuare, se vor satura ele la un moment dat, mai ales cand vad ca nu iti pasa de ele

1 răspuns:
| Crocodilul01 a răspuns:

Daca simti ceva pentru el -> deveniti un cuplu! Daca nu simti, incearca sa vorbesti cu el si sa-i explici situatia! Poate le convinge el sa "taca"! happy