| bleakk a întrebat:

Hei! As vrea si eu niste filme de groaza(horror) din acelea cu un grup de adolescenti/tineri merg nu stiu unde sa descopere/sa se distreze/sex etc. iar acolo sa dea peste fantoma/monstru/varcolac/om care omoara.De ex:Friday 13th(acela cu Jason), Urban Explorer, Cabin Fever.Mersi Anticipat.

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Recomand "Masacrul din Texas"-sunt cam 6 filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stay Alive. L-am vazut mai demult si e bunicel filmul. Un grup de tineri care la un moment dat se jucau pe o consola, au citit un motto din joc si au adus la viata un personaj(era o femeie cu un fel de foarfeca cu care injunghia oamenii)... sau au adus jocu in realitate, nu mai stiu exact. Poate iti place oricum.

| DeeaMada a răspuns:

Wrong Turn 1 - 5