| ingerash_6577 a întrebat:

Hei asa cum stiti se apropie ziua indragostitilor si am intrat pe net si am vazut ca si fetele trebuie sa dea cadou baietilor (eu pana acum nu am mai avut pr in perioada astalaughing) Si trebuie sa ii fac un cadou ma gandeam la poza cu noi care sa o pun intr-o rama mica. Am o gramada de poze cu noi pe aparatul meu foto... si vreau sa le scot cand ma duc la fotograf acolo unde se scot pozele cu ce ma duc cu cardu sau cu ce? Cum le scot ce trebuie sa fac? Si cat ma costa cat costa sa scoti o poza si o rama mai mica care o voi cumpara de acolo. Multumesc frumosc funda!

3 răspunsuri:
| Addeeee a răspuns:

Depinde de cat de mare e poza. De ex la cele mai mici dimensiuni e 70 d ebani. apoi 1 leu, 1 leu 50. mai departe nu mai stiu laughing. Si nu ar fi indicat sa iei rama de acolo pentru ca sunt scumpe. Ia si u de la un magazin big grin. Funda? love struck

| xxdeeaxx a răspuns:

Daca vrei te poti duce doar cu cardul'... cea mai mica e 80 de bani, iar apoi se scumpesc, ramele mai mici sunt intre 20-50 lei (cele mai scumpe sunt cica "de argint")

| Speed12 a răspuns:

Pai,daca vrei sa scoti pozele trebuie sa duci tot aparatul foto si cred ca o sa ti le scoata cu un cablu.Cred ca nu o sa te coste, mult acum depinde. Funda
te rog