| ingerash_6577 a întrebat:

Am si eu o intrebare :d...
Vreau sa scot o poza pe hartie pe cate o am pe aparat, mai bine zis sa o developoz.
Intrebarea este : cand ma duc la fotograf acolo sa mi-a scoata cu ce ma duc cu aparatu si iau si cablu (ca cablu e la soramea si ea sta in alt oras laughing) sau iau cardu de memorie? Cum fac?thinking
Si inca ceva, Mi-o scoate ce marime vreau eu. adica pot cumpara rama dinainte sa ma duc cu ea sa ii zic marimea?:s
Funda :*

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Da poate sa le scoata la marimile standard.si iti trebuie cardul de memorie... poti sa le scoti si acasa daca ai o imprimanta color.cumperi hartie pentru fotografii.costa 1leu coala A4

| simonael17 a răspuns:

Poi se poate doar cu cardul de memorie big grin si in legatura cu marimea ti-o poate mari da isi va pierde din claritatehappy