| Felictiy a întrebat:

Hei! atre cineva o parere despre Liceul cu program sportiv Mircea Eliade? Eu sunt pe stiinte ale naturii si as vrea sa vad niste pareri.

4 răspunsuri:
| ihnei a răspuns:

E un liceu destul de ok, daca esti obisnuita cu cocalarii si ai vrajeala im tine te vei acomoda usor. Faci putine ore pe saptamana si cam multe antrenamente. Intr-a ix e de acomodare, dupa intr-a x vei incepe sa faci performanta, nu te vad sa rezisti acolo daca nu esti obisnuita cu efortul

| Felictiy explică (pentru ihnei):

Nu sunt pe sportivlaughingdoar liceul e sportiv..nu inteleg de ce ar trebui sa fiu buna la efort daca eu o sa fac maxim 2 ore pe sapt. de sport

| ihnei a răspuns (pentru Felictiy):

Sa zicem ca iti alegi judo, automat vei face si antrenamente in incinta liceului, te va chema de 3 ori pe sapt, cunosc cazuri

| Felictiy explică (pentru ihnei):

Doamne.ce judo? eu n am nicio legatura cu sportul, doar sunt in liceu sportiv pentru ca asa m-a repartizat calculatorul! sunt pe stiinte ale naturii, real.