| ioanaydz a întrebat:

Hei! Atunci cand mergi la psiholog, cat timp dureaza o sedinta si ce intrebari iti pune psihologul! FUNDA ♥ ☻

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu-i o idee buna sa mergi la psiholog.

| danutzu96 a răspuns:

Eu am refuzat sa vorbesc (ma obigat mama sa ma duc acolo ) su nu a sos nimic de la mine laughing nu a durat mai mult de cateva minute...

| KamyHeey a răspuns:

O sa incerce sa afle lucruri despre tine...va lua in considerare orice. Incearca sa ai grija ce ii psui. Sau pur si simplu refuza sa ii raspunzi...sau lungeste raspunsurile, incearca tu sa schimbi subiectul ca sa nu poata banui nimic despre tine.

| cgabudean a răspuns:

Pai depinde de ce problema ai, nu va intra in viata ta personala decat daca i vei permite. O sedinta dureaza in jur de o ora/o ora 30.