| OanaG a întrebat:

Hei :*, au aparut iar anonimii :-s? Cati sunt laughing numai peste ei dai.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un anonim se legana pe o panza de paianjen, si pentru ca nu se rupea a mai chemat un anonimwhistling

| Elena1234456 a răspuns:

Pai le-au fost stocate intrebarile, aproate si acum revin in forta!

| Hmmmm a răspuns:

Se pare ca da.au reaparut in forta, lucru care oarecum ma deranjeaza. oricum pana nu reapar copii care se lauda cu marimea... lor si care pun intrebari despre hannah montana e ok. oricum nu imi pot da seama ce castiga ei daca isi pun intrebarile sau raspunsurile anonim.stau si ma gandesc cum am ajuns sa nu ne asumam cine suntem si ce probleme avem chiar si p net, p un site. oricum avem certitudinea ca sunt sanse minime ca cineva sa ne cunoasca si in realitate.
ma rog.treaba lor!

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Sunt doar niste persoane, copii sau adulti, care nu au tupeul sa isi arate adevarata identitate. Ei doar se lauda si fac haz de problemele celor de pe site.Bine,mai sunt si cei care raspund fara sa se logheze, din greseala.big grin De-obicei, mai dau o comm imediat si isi cer scuze.Cati sunt?! Nu se stie. Pot fi doar doua persoane care raspund anonim, dar pot fi si mii. Putem stii doar cate raspunsuri anonime sunt.Am putea incepe sa numaram de la prima intrebare de pe site pentru ca sunt in crestere "anonimii". Ne-ar lua o vesnicie da' macar mi-as satisface o curiozitate laughing. Te-am pupat >big grin

| YOLO3e333 a răspuns:

Eeee si tu acum, probabil cateva sute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ii numaram laughing
Poi este doar un singur anonim dar mai multe persoane ascunse in spatele acestui "nume " sau caracterizare sa zic.
Stai linistita, nu e epidemie, nu sunt mai multi ca noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost mereu aici, doar ca nu li s-au mai postat intrebarile neadecvate, iar in cazul celor care au fost ok, au trebuit sa fie aprobate inainte sa fie postate pe site, lucru care probabil ca a durat destul de mult in unele cazuri.Cand sunt aprobate, majoritatea sunt postate de-odata, ceea ce creeaza impresia de "invazie" anonimahee hee.