| anonima0101 a întrebat:

Poti cumva sa afli anonimii de pe ask.fm? :-\

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Ştiu că sună stupid, dar asta ar fi singura soluţie. Nu există o altă modalitate prin care să afli cine îţi lasă întrebările cu anonim, la urma urmei ăsta e farmecul ask fm-ului.
Dacă te deranjează aceşti anonimi poţi în ultimă instanţă să debifezi opţiunea "Allow anonymous questions".

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă s-ar putea afla anonimi de pe ask atunci majoritatea ar începe să se arunce de la balcon în cap.

O zi frumoasăăă

| Blamely a răspuns:

Doar dacă îi rogi frumos să se prezinte, identifice etc.
Altfel, nu.

| anonima0101 explică (pentru Blamely):

Mda.ceva de genu:" Anonimule cine esti?" Si el ca prin minune imi raspunde straight face

| Blamely a răspuns (pentru anonima0101):

Ştiu că sună stupid, dar asta ar fi singura soluţie. Nu există o altă modalitate prin care să afli cine îţi lasă întrebările cu anonim, la urma urmei ăsta e farmecul ask fm-ului.
Dacă te deranjează aceşti anonimi poţi în ultimă instanţă să debifezi opţiunea "Allow anonymous questions".

Răspuns utilizator avertizat
| Mariusflo a răspuns:

Nu poţi afla.