| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Aveți vreo sugestie? Ce aș putea lua iubitului meu cadou? Ținând cont că e puțin supărat pe mine... Vreau să ii scriu ceva intr-o scrisorică și să îi și cumpăr ceva, poate mai mult simbolic pentru că deja are un ceas frumos, parfumuri bune și multe altele și nu am idei efectiv. Vrea să dea la Academia de Poliție, sa mă leg de asta în vreun fel? A făcut 19.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva dulce e suficient

| Helpme99 a răspuns:

Nu ceva scump, mai degraba ceva simbolic care sa insemne mult