| Steluta444 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu niste idei pentru Sf.Valentin. Anul acesta i-am facut iubitului meu un tricou personalizat cu trupa lui preferata.Dar totusi mi se pare putin si nu stiu ce sa ii mai cumpar. Ursulet i-am luat anul trecut ..Parfumuri i-am laut de 15 ori pana acum si la fel si seturi de ingrijire, de Carciun i-am laut un ceas.
El nu e genul de baiat care se poarte bratari sau lantisoare.
Si chiar nu stiu ce sa-i mai dau pe langa tricou ..Va rog ajutati-ma cu niste ideii
~Multumesc frumos~

Răspuns Câştigător
| Ioana_Diana_1998 a răspuns:

Si eu am aceasta dilema, suntem impreuna de mult timp si deja nu mai stiu ce sa ii cumpăr, asa ca anul asta am decis sa mergem
Impreuna la un film si dupa la piscina, sa avem o zi doar pentru noi, lucrurile astea nu se uita niciodată

4 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Hmm pai trebuie sa fie un cadou ceva mai... special,mai simbolic care sa il dea gata,ai putea sa te imspiri de la altii,de la niste cunostinte,prieteni,amici.
Incearca sa faci un fel de album,colaj cu voi doi impreuna,o sa ii placa asta la nebunie si ai mai putea sa ii faci o petrecere surpriza,asta daca lui ii plac surprizele si ii place sa petreaca,sa fie una cu mancare,bautura,muzica,de toate,dar cred eu ca ar fi destul de costisitoare o petrecere doar am sugerat.
Daca te pricepi la arta sau asa ai putea sa ii faci ceva anume, un portret, un tablou frumos.
Cred ca sugestiile astea ar trebui sa fie de folos, altele nu mai am, nu mai am idei dar poti sa te inspiri.
Cat timp cadoul respectiv vine de la tine si e din inima cu pasiune si iubire o sa ii placa mult si o sa il pretuiasca.
Sper ca ti-am fost de folos cu alegerea cadoului, sigur o sa ii placa si o sa il faci fericit.
Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei. Ai putea incerca sa scoti poze cu voi doi si sa le pui pe un panou pe care sa scrii diferite mesaje sau in rame din acelea legate intre ele sau https://www.youtube.com/watch?v=oP9Zj-aPBGo&t=157s. Nu stiu ceva de genul. Sper ca te-am ajutat.

| Buzea_Sandra_1977 a răspuns:

Cina romantica.

| Susnoschi_Alexandru_1979 a răspuns:

Prezervative colorate cu tepi