| d33adhya88 a întrebat:

Hei. Azi merg la o nunta si nu vreau deloc sa dansez. Lumea poate ma considera ciudata daca vede ca stau doar jos dar mie nu-mi place sa dansez in public si chiar nu vreau. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu te poate obliga nimeni sa dansezi daca nu iti place si daca nu doresti. Probabil anumitor persoane li se va parea putin neobisnuit, dar nu ar trebui sa te intereseze parerea acestora. Am fost in aceeasi situatie cu cativa ani in urma si nu am avut parte de prea multe comentarii, fiindca majoritatea se concentreaza pe distractie, mancare etc. la o nunta si nu atat de mult pe celelalte persoane.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mehh si ce conteaza ce spune lumea, deca nu te simti bine dansand nu dansa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu te obligă nimeni să dansezi.Nu mai asculta lumea tu poți face ce vrei tu nu lumea.Așa că te poți duce la nuntă și fără să dansezi neapărat.

| Georgemy2 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa dansezi, poti sa stai doparte, sa vorbesti cu oameni

| Kleoo a răspuns:

Nu dansa! spune-le ca te simti rau

| Loredana25 a răspuns:

Nu cred ca te considera ciudata poti sa-ti gasesti o scuza sa nu dansezi de exemplu -nu te simti bine sau nu stii sa dansezi functioneaza scuzele astea stiu din propria experienta. Distractie placuta :*