| Qndrq a întrebat:

Ai mei vor să mă oblige să merg la nunta verișoarei mele, iar eu nu vreau asta. Cum să îi fac să înţeleagă că nu vreau sa merg?
Ideea e că sufer de o acnee de care nu reușesc să scap și nu mă simt deloc bine să mă afișez în public. O să mă simt ca naiba când toată lumea o să se holbeze la mine și o să înceapă cu întrebările alea "Dar ce ai păţit? De ce nu te dai cu x tratament". N-am chef și nervi de așa ceva.
Ce să fac ca să îi conving să mă lase să stau acasă? Mulţumesc!

3 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

-_-

| Qndrq explică (pentru ionur):

?

| ionur a răspuns (pentru Qndrq):

Pai spune ca nu vrei sa mergi doar nu o sate oblige sa mergi dacă nu vrei că-ți ani ai?