| d33adhya88 a întrebat:

Hei. Merg la o nunta si nu vreau deloc sa dansez. Lumea poate ma considera ciudata daca vede ca stau doar jos dar mie nu-mi place sa dansez in public si chiar nu vreau. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| kid7one a răspuns:

Nu dansa. Liberul albitruwinking. Esti afectata de parerea celor din jur numai daca tu perimiti asta happy.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kid7one):

Arbitru nu albitru.

| kid7one a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Yeah, am gresit.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kid7one):

Nu este nimic, toti gresim.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă vina pe tocuri dacă nu vrei să dansezi, asta bineinteles dacă porti tocuri.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Bea ceva tarie si o sa rupi ringu de dans.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si da banii in avans. Oricum asta-i intereseaza pe toti oricat o sa se prefaca ca tu o sa fii atat de pretios ca invitat. N-are rost sa te simti naspa pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca esti singura care nu danseaza? mai gaseste pe cineva pe acolo care nu danseaza si socializati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa dansezi, nu dansezi. nu cred ca esti obligata. daca nu vrei sa arati ca una care sta doar la masa si se uita, atunci nu te duce deloc.

| Swan39 a răspuns:

Ai dreptul de a alege. Nu e cazul să te laşi influenţată de părerile din jur.