| MeRiLoXx a întrebat:

Hei baieti! Am o intrebare pentru voi. Ce tip de fete preferati? Acum. referindu-ma doar la estetic.

1. Slabe : https://www.google.ro/......ps?/search

2. Cu forme : https://www.google.ro/......ps?/search

Deci?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fata din linkul 1 e frumoasa, are o fata simetrica, sani mici da e ok, talie mica foarte important, banuiesc ca si fundul e perfect, eu i dau 9.5, dar conteaza si fata sa ai ai simetrica, prima oara ne uitam la fata apoi sanii, picioare asa pe rand din spate fund

| RAY a răspuns:

Desigur nu exagerat ca atunci zici ca e barbat

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Să știi că eu chiar dacă sunt fată, îți spun că fiecare băiat are preferințele sale.
Poate unii se îndrăgostesc de fete slabe, dar cu interior frumos, poate unele sunt cu forme și nu sunt inteligent (dau un exemplu) sau poate e invers..fiecare caută ceva.
Alege ceea ce-ți place, cunoaște persoana respectivă, interiorul în mod special pentru că exteriorul e trecător.
E normal că prima dată cunoști exteriorul, dar pune mai mult accent pe interior.
O seară bună!

| Storm1X a răspuns:

Fiecare om dupa planeta asta are gusturi diferite. Daca ceva este frumos pentru mine nu inseamna ca este frumos si pentru tinewinking

| Drolja a răspuns (pentru Storm1X):

"de pe", analfabeţilor!
După planetă poate te ascunzi tu...

On-topic: Fata din prima poză are conformaţie atletică, nu e slabă, termenul pentru tipul ei de corp nu ar fi "skinny", ci "athletic", "fit".

| Ady_CeVa_1991 a răspuns:

Pai depinde acum....im general fetele slabute