| Catalina_6831 a întrebat:

Hei buna.am si eu o >intrebareD. poti sa faci pizza si fara cascaval? cu ce se poate inlocui, ca vreau sa fac si nu am.am sunca de aia facuta in casa

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Pizza poti face cu aproape orice, mr sa fie comestibil. cgiar si cu ananas. daca n-ai cascaval sau vreun alt fel de branzeturi nu-i nicio problema. o vei face fara. cred ca va fi la fel de gustoasa, chiar daca va lipsi cascavalulhappy.

4 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

DA normal ca poti. salam, sunca, muschiulet, kaiser, ciuperci, masline, ardei gras, rosii si porumb, daca ai poti sa adaugi si carne de pui, ceva sosuri ce ai prin casa, Spor la lucru si inca ceva daca vrei sa faci ceva nu te opri daca nu ai un ingredient ca se poate inlocui numa ca nah fara cascaval...da merge si cu un sos si uite ca e gata pizza happy

| express11 a răspuns:

Da,cu brinza rasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,@Catalina!
Sigur ca poti sa faci si fara cascaval. Poti pune de ex.branza,feliute de salam, ciuperci, masline.
Intra pe gustos.ro

| Raluca_Francesca_2000 a răspuns:

Da, se poate, eu fac fara cascaval, am intoleranta, in fine... pe blat prima data se pune sos de tomate amestecat cu oregano, dupa poti pune ciuperci, masline, porumb, sunculita, mazare eventual, daca iti place, bine de obicei nu se pune...dar eu pun!
Sper sa incerci!
pup!