| Ancuta7878 a întrebat:

Hei buna! Sambata seara merg la o discoteca si am inteles ca va fi si muzica tiganeasca, populara si manele. Voi dansa pe masa, dar pe tiganeste si pe manele nu prea stiu cum sa dau din buric. Adica nu stiu sa indoi picioarele si etc. Daca stiti ceva videoclipuri sau daca imi puteti explica va rogg.
Fundita + vot love struck
Multumesc!kiss

1 răspuns:
| joane a răspuns:

Uu. compicat pentru ca nici eu nu ma pricep prea bine. la tiganeasca mai ales, dar la manele trebuie sa dai din "cur". adica si din solduri si din fund si sa te rotesti putin. apropo poti sa te uiti pe taraf (ultima data cand m-am uitat - acum 2 3 ani laughing ptc ca numi prea plk genu- erau vidoclipuri in care dansau inspira-te de acolo!
bafta