| Deutza_Andreutza_1999 a întrebat:

Hei! Bune TPU!
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste statusuri? puppy dog eyes
Statusuri mai dure si cool. big grin
Gen "Vreau o viata noua, si de restul acadele big grin "
Dau Funda.:*
Mersii!

2 răspunsuri:
| LexiiHatesTheBitchezz a răspuns:

Heiii, uite niste idei :

-Ia-ti un scaun si asteapta sa-mi pese!
-Dragă, dragostea nu înseamnă doar un sentiment, aşa că jet fraiere! Şi du-te la târfa ta, de pe net!
-mai bine să ai lângă tine copila care râde din orice, decât tâ^fa care plânge după atenţie. happy
-mi place să fiu prostuţă, când toţi sunteţi deştepţi.
Dar eu sunt hotărâtă, când voi nu ştiţi ce vreţi.
- urăsc fiecare minut tâmpit pe care l-am pierdut gândindu-mă cât de mult ţin la tine.
- iubirea nu moare niciodată de bună voie, ceilalţi o omoară.

sper sa iti placa :*

| Deutza_Andreutza_1999 explică (pentru LexiiHatesTheBitchezz):

Sunt cool dar... sunt cam putine laughing