| sorin2407 a întrebat:

Am o problema.Am luat un pc nou si i-am schimbat MAC-ul placii de retea pentru a-mi merge internetul.Internetul merge dar cand vreau sa intru pe google sau facebook sau orice alt servar imi apare ceva de genul:"This Connection is Untrusted".Cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| GutuvanMorgan a răspuns:

Fixeaza-ti data si ceasul la PC, da allow la firewall

3 răspunsuri:
| myhay63 a răspuns:

Ce iti apare tie acolo este din antivirus, daca nu stiu ce antivirus ai, nu pot sa iti spun ce sa faci. Btw, mac este de geaba, ia-ti windows

| sorin2407 explică (pentru myhay63):

Nu am antivirus.Nu am mac ci windows.MAC=adresa psihica a placii de retea

| suntserios a răspuns (pentru myhay63):

Loloi, el vorbeste de mac placii de retea nu de sistemul de operare, si sa o crezi tu ca mac ul e degeaba.

http://support.mozilla.org/en-US/kb/connection-untrusted-error-message