| Lorena_9308 a întrebat:

Hei... care au fost cele mai bune carti citite de voi pana acum?

Răspuns Câştigător
| Andreea_2874 a răspuns:

Singur pe lume, Love story.
fundita?big grin

8 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

-> Zece negri mititei -Agatha Christie
-> Crima din Orient Express-Agatha Christie
->Baltagul
->O scrisoare pierduta
-> Ciresarii
->Moarte in nori-Agatha Christie; x

| laura23 a răspuns:

Seria Amurg de Stephanie Mayer si A walk to remember de Nicholas Sparks love struck

| Darkus a răspuns:

Colt alb, Singur pe lume, Baltagu, Budulea taichi, Doua loturi, Harap Alb, Print si cersetor, Moara cu noroc, Mara ( Mai sunt multe )winking

| CudiDaKid a răspuns:

Harry potter. toate volumele sunt tari D:

| Aia cu cap mare a răspuns:

Invitatia la Vals - Mihail Drumes
Elevul Dima dintr-a saptea - Mihail Drumes
Maitreyi - Mircea Eliade
Portretul lui Dorian Gray - Oscar Wilde
si multe altele...pe astea ti le recomand pentru ca sunt foarte bune

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Pai.
Cea mai buna carte cred.ca a fost LA MEDELENI_ de ionel teodoreanu.

| RoXiiiii_7313 a răspuns:

Mie mi-a placut ff mult Contele de Monte Cristo de Alexandre Dumas suuper tare ...sau daca nu romane de Agatha Christie

| Maddie97 a răspuns:

Mie mi-a placut seria Amurg, Jurnalele Vampirilor
Sau,, Suflete pereche " de Cecelia Ahern.
etc...