| ellena99 a întrebat:

Hei. Care sunt avantajele daca esti reprezentant AVON. Si costa ceva inscrierea?

3 răspunsuri:
| nexus9710 a răspuns:

La avon nu te inscrii, tu trebuie sa gasesti cat mai multi clienti, primesti si tu ceva acolo dar nu merita

| Grozavescu_Roxana_1993 a răspuns:

Buna. eu sunt lider avon... sincer iti spun ca si reprezentant pentru o comanda de 750 lei castigul tau este de 300 lei...
te pot ajuta sa devi reprezentant AVON daca vrei... da-mi add pe roxana_grozavescu@yahoo.com

inscrierea nu costa absolut nimic...

| alexandra_5530 a răspuns:

Buna, eu sunt colaborator AVON si inscriu doamne/domnisoare
sociabile, indraznete si ambitioase pentru a deveni Reprezentant
Avon. Nu costa nimic inscrierea, ba chiar se primesc cadouri inca
de la prima comanda, iar bonusurile sunt intre 15%-40% in functie de
vanzari.
Poti obtine produse de cea mai buna calitate, garantate 100%, la
preturi incredibile pentru tine si persoanele apropiate tie.
Daca sunteti interesate trimite-ti un mail la alexa16_alexa@yahoo.com pentru a putea discuta mai detaliat.