| palmuta95 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu informatii despre inscrierea ca reprezentant la firma "lady`s"?
si despre avantajele si dezavandajele lady`s

3 răspunsuri:
| elenavirgil a răspuns:

Poti comanda produse ladys fara sa te inscrii de pe http://ellys.shopmania.biz/ In plus ai produse si de la margo cosmetics, o firma inca noua pe piata romaneasca si bijuterii serie mica si unicat. Daca te intereseaza produse care nu sunt pe stoc foloseste formularul de contact pentru a le lista. Am uitat sa precizez faptul ca beneficiezi de aceleasi reduceri, adaugand in cos promotiile respective. Te astept