| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Care tigari sunt mai tari, dunhill albastru sau Pall mall negru? Dau funda

5 răspunsuri:
| saynotoemo99 a răspuns:

Pall Mall Negru.

| Axys a răspuns:

Bine mai bine te-ai gandi mai bine ca toate sunt tari. numai ca omul de rand nusi da seama... atunci cand o pune in gura din obisnuinta zic ei /... si de ce sa fie mai tare dc nu incerci ceva mai bun decat tigara ce satisfactie iti da tigara aia tu dai banul de aiurea in loc sati ei ceva folositor si asa cred ca nu-ti ajung bani cred ca esti fumator si cred ca simti ca se cam duc bani mai bine fa un tratament si cu siguranta o sa te faci bine happy doar hambitie sa ai in sange ca tigara e o scurgere de viata

| Axys a răspuns:

Asus e cea mai tare tigara am fumat si eu dar m-am lasat intr-o lunawinking
poti s aintrebi pe oricine...

| Pasager66 a răspuns:

Dunhill albastru

| Gabi66r a răspuns:

Pall Mall negru este m-ai tare decât Dunhill albastru