| Superstar112 a întrebat:

Hei ce intrebari amuzante s-au mai intamplat pe la voi la scoala? Cea mai hazlie primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Sateanu55 a răspuns:

Sau cica in ora de religie profa citea toti vorbeam dar eu cica '' domana profesoara, doamna profesoara breee!"
profa cica ''ce e?''
eu''nimic doar imi era dor de dumneavoastra" si in clipa acea toata clasa era pe jos de ras

6 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Mai eu iti zic o faza de la scoala de soferi care ma amuzat foarte foarte tare!
Eram eu o colega si instructoru. Eu in spate colega la volan instructoru in dreapta.
Ii zice instructorul colegei puneti centura!
Dar ia: Pai azii ca este cald!
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai un coleg de-al meu a facut pe el stii tu...nu pipi, nevoia cealalta si iti poti imagina, in clasa nu puteai sta nici macar un moment, inca nu imi pot da seama cum s-a intamplat chestia asta ca naa. avea si el 14 ani.Dar toti radeau de el, si saracul a fost nevoit sa plece acasa...

| aneliram a răspuns:

Un coleg i-a zis profei de romana :doamna am si eu o intrebare, pot sa v-o pun?, profa nu si-a dat seama ce a vrut sa spuna si a zis da

| fancullo a răspuns:

Deci e o chestie mai rusinoasa dar foarte amuzanta,intr-o zi la ora de biologie o colega a trecut la raspuns si cind mergea se vedea o pata rosie la fund(menstruatie daca intelegi) toti colegii au inceput a ride iar ia de rusine a zis ca era murdar scaunul,s-a dus acasa s-a schimbat si in alta pauza la alta ora din nou pata doar ca in partea din fata,si am inceput sa radem cu totii, era o chestie super tare, in alta zi aceeasi colega a trecut la romana sa ii arate profei tema de acasa, iar prova i-a zis sa corecteze greselile acolo pe loc scriind ii curgeau mucii ear ea nu simtea ajungeau pina la barbie toti se radeau iar ea nu constientiza, o alta zi ma trece domnu ionasc( prof de mate-60 ani)la tabla la un moment dat circula o foita din mina in mina, si incet incet se rideau toti in hohote, timp de 10 inute cit am stat eu la tabla, trec inapoi si-mi intreb colegul, ear el imi zice ca atunci cind am trecut eu la tabla profului i se sculase penisu intr-un unghi de 90° iar clasa mi-a confirmat chestia asta.profu de sport e ft tanar are vreo 23 ani, noi eram in clasa a 6-a iar stind pe scaun tot din buzunaru' lu prof ii cazuse un prezervativ, ear colegu'(cel mai slab si mai micut)il intreaba ce è aia, si prof ii raspunde ca e ''GUMA DE MESTECAT'' ridicol big grin big grin big grin sunt multe glume, iar eu astept Funda.deci o primesc?

| Sateanu55 a răspuns:

Canta in ora de romana la multi ani unei colege si cand a ajuns la partea aia cu ''cine sa traiasca bla'' toti baieti ''Steker sa traiasca''

| Madaliina0Mka a răspuns:

Poii Profu' de Geografie a veniit mai ameiit la ora si cei din clasa a-8-a au veniit la noi in clasa si au inceput sa rada si profu'...pentru ca nu se simtea biine dintr-o data a vomitat pe papucii unuia dintree baietii de acolo baiatul s-a enervat si si-a aruncat papucii pe gream si i-a zis profului sa ii cumpere papicii noi si profu zice:"Auzii hiba. Daca ti dau o cot de maxilar." Si dupa aia pica sub catedra. Funda?