| pryncesSs a întrebat:

Hei. ce nume mai pot pune la albumele de poze, pe facebook?happy. funda :*

3 răspunsuri:
| pryncesSs explică:

Ma refer la albume. cu poze cu mine thinking stiu ca as putea pune "eu ". dar vreau ideei noi big grin.

| MyObsession a răspuns:

Bunăhappy
Depinde in ce loc erau pozele,cu cine erai, dacă era distracţie etchappy
Eu dacă aş fi fost afară cu prietenii aş fii pus''Afară cu nebunii'',''Pastila mea de râs''.
Pentru unii pot fi banale.
Dacă in poze erai doar tu, adică de profil poţi să pui ''eu'' sau ceva de genu' ştiu că nu e ''strălucit''

| alinae a răspuns:

Pozee,Momente speciale, Varaa, Prietenii etc etc. Poti scrie si locul unde ai fost gen 'Mamaiaa