| Malsna a întrebat:

Hei, ce pararere aveti despre bronzarea la solar?
sau este mai buna bronzarea organica? iar daca ma duc la ambele cate sedinte mi-ar trebui pentru sa devenin creola. Mentionez ca am pielea foarte alba

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu vreau să se supere nimeni, fiecare cu gusturile lui, dar, draga mea, mai ales că ai pielea foarte albă, dacă stai mult în solar nu vei căpăta culoarea pielii unei mulatre, ci a unui pui uitat la rotisor, nuanța aceea portocalie; să nu mai zic că expunerea în exces la raze UV nu e sănătoasă deloc sad