| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cam cum se procedeaza la solar(ce trebuie sa am la mine etc) si cum pot obtine un bronz usor si frumos inainte de a pleca la mare pentru a ma bronza si mai rau (cate sedinte ar trebui sa fac/cate minute trebuie sa stau pe fiecare parte etc.) si tin sa mentionez ca am pielea destul de alba. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| meatloaf a răspuns:

Evident.trebuie sa te dezbraci complet pentru a te bronza uniform.incepe cu 1 sedinta de 3 minute, 2 de 6 si de acolo vezi ce si cum. oricum te vor sfatui fetele de la salon.eu iti recomand solarul vertical, in cel orizontal te simti ca intr-un cosciug si e cam sufocant.in cel vertical nu trebuie sa te intorci.te tii cu mainile de niste bare si stai asa toata sedintabig grin eu in 5 sedinte de 9 minute sunt neagra, dar tu avand pielea foarte alba o sa te bronzezi mai greu, dar incearca.bafta!

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Incepi usoir cu prima sedinta sa stai maxim 5 min
la fiecare sedinta maresti doza, stai cu cateva minute mai mult.
ai nevoie de un prosop
si costum de baie
iti poti cumpara de acolo crema pentru bronz

| anonim_4396 explică (pentru wolder):

Pai si daca nu vreau sa ma bronzez cu urmele costumului? laughing pot sa o fac si fara, nu?

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, poti sta goala happy

| meatloaf a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident.trebuie sa te dezbraci complet pentru a te bronza uniform.incepe cu 1 sedinta de 3 minute, 2 de 6 si de acolo vezi ce si cum. oricum te vor sfatui fetele de la salon.eu iti recomand solarul vertical, in cel orizontal te simti ca intr-un cosciug si e cam sufocant.in cel vertical nu trebuie sa te intorci.te tii cu mainile de niste bare si stai asa toata sedintabig grin eu in 5 sedinte de 9 minute sunt neagra, dar tu avand pielea foarte alba o sa te bronzezi mai greu, dar incearca.bafta!