| ykow25 a întrebat:

Hei ce parere aveti despre liceul militar din Alba Iulia? Se merita sa mergi acolo(nu sunt din zona). Am auzit ca probele sportive sunt cele mai gele. Aveti vreo idee despre niste liceuri bune, dar din Bucuresti? Sunt total nehotarata.Multumesc!

1 răspuns:
| Romanian a răspuns:

Daca esti fata, atunci sa stii ca oricum nu merita sa te duci.La fete,se intra doar pe pile, toate fiice de colonei, generali, ofiteri, etc.Nu puteau sa faca nici macar 5 flotari.
Nu mai merita sa devii militar de cariera.Esti trimis sa mori pentru resursele naturale a americii, si mai si esti la un scuipat de o putere militara mondiala, si dusmana noua:Rusia, precumsi tarile-satelit slave.Prea periculos, in caz de conflict de orice fel.Armata romana nu mai e a romanilor, e mercenara, sau sclava israelului si americii.Pentru asa ceva te-ai fi inscris?