| DeliaDelii a întrebat:

Hei ce parere aveti despre povestea mea?
http://www.wattpad.com/story/24458096-destinul-%C3%AEn%C 5%9Feal%C4%83

Răspuns Câştigător
| Furti a răspuns:

Foarte reusita! Tine-te de scris, vreau sa vad continuarea laughing
Apropo - Capitolul 1, pagina 2 - "Zi si facut", nu voiai sa sa scrii "Zis si facut?"

| DeliaDelii explică (pentru Furti):

Mulţumesc pentru atenţionare şi îţi mulţumesc pentru că ţi-ai răpit din timpul tău pentru a-mi citi povestea.

2 răspunsuri:
| restroccck a răspuns:

E super tare!winking O sa ai un viitor mare! Daca o sa te ti de scris!