| AleDia a întrebat:

Va rog spuneti-mi, ce parere aveti? Va rog sa fiti sinceri :
http://www.wattpad.com/story/3061815-descoperirea-adevar ului
Va rog spuneti-mi, ce credeti despre povestea mea?

4 răspunsuri:
| AleDia explică:

Multumesc tuturol pentru raspunsuri si pentru ca ti fost sincer.Imi pare rau de greselile de ortografie am sa le corectez.

| alex0110 a răspuns:

Este a ta? E mega fantastica! Super! Doar cateva greseli minore de ortografie, nu am putut copia link-ul cu rochia, si, de obicei, cei muscati de vampiri se transforma in vampiri, dar asta nu conteaza. Ai talent! Imi place mult. Bravo! happy

| AnnaMaria27 a răspuns:

O sa incerc sa fiu sincera!

Tema povestii este foarte buna, chiar mi-a placut, dar te sfatuiesc ca daca viitoare sa incerci sa eviti greselile gramaticale, iar actiunile si starile personajelor pune-le intr-o paranteza sau scrie-le cu un alt tip de scris, deoarece par ca fac parte din dialog!

In rest totul e ok! Felicitari! big grin

| Andruta12 a răspuns:

Bravo este foarte buna povestea.
Note 10 + happy