| PlasticMoon a întrebat:

Hei, ce parere aveti despre relatia dintre un barbat berbec si femeia rac? am auzit ca zodiile astea doua nu se "pupa" deloc laughing, insa merge pe principiul ca, contrariile se atrag.
p.s eu sunt rac

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

E adevarat ca unori caracteristicile fiecarei zodii se potrivesc cu realitatea, dar nu e musai sa-ti dictezi viata dupa ce zic ei. Eu sunt Pesti, prietenul meu e Varsator, astrele nu ne dau nici un sfert de sansa laughing dar noi suntem impreuna de aproape 5 ani.
Merge mai bine principiul "contrariile se atrag" laughing
Ideea e sa va completati, sa va acceptati micile defecte si sa va iubiti, ca o viata aveti!
Succes!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Eu cred ca esti prost rau daca crezi in asa ceva!

| SkyPilot a răspuns:

Nu te lua dupa zodii. Mai bine te gandesti la compatibilitatea de caracter si la atractia dintre voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU exista zodii. Exista doar temperament si caracter contruit pe parcursul anilor si punct.

| anabatr a răspuns:

Relația este destul de agitată, cu multe situații contradictorii.Dar în cazurile karmice se poate observa contrariul, iar relaţia poate să meargă foarte bine. gasesti pe zodiacool.ro mai multe informatii https://www. zodiacool.ro/zodiac-european/compatibilitate-zodii/berbec

| MaleficaFaraNume a răspuns:

Stelele pot spune una ca zodiilea astea nu sunt compatibile dar veata reala spune alta (spre exemplu la mine bunelul e zodia berbec, si bunica respectiv rac = vestea buna e ca au in curind nunta de aur (50 de ani de la casatoria lor) au trait nult imreuna ca fiind 2 in 1 0
ti-as da un sfat nu crede in stele, crede in realutate
dac aiti place de ea lasa zodiile si astrele si ia-o de iubita (mireaza mai incolo) iti recomand din experienta familiei mele
funda?