| Sckizia a întrebat:

Hei, ce vom face la inceput la chimie, sau ce imi va da la testul initial HEEELP! Vreau sa isi faca profesorii o parere buna despre mine

1 răspuns:
| AlexCiobi a răspuns:

Daca profesorii isi fac o parere de nota 10 despre tine e cam naspa daca nu ai laut acel pe 10 pe meritul tau

Eu am avut 10 la toate testele si la ultimul am luat 8.30 si profesoara mi-a spus ca am dezamagito
La inceput vei invata elementele chimice si uneltele cu care se lucreaza in laborator