| BiancaFrop a întrebat:

Hei :*

Cine are cont pe wattpad? Am publicat prima mea poveste si as dori niste pareri :* Pana o sa continui sper sa am cativa cititori. Uitati link-ulhttps://www.wattpad.com/story/96038974-summer-days

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu ai nevoie de cont ca sa poti citi povestea cuiva pe wattpad, intelegi tu, Thylenne?

O sa fiu sincer si`ti spun ca am rezistat doar pana la capitolul VI. Pare imprumutata din alte parti, actiunea este stagnanta, subiectul iubirii adolescentine este deja un cliseu.Nu`i cea mai rea din cele rele, dar nici buna. Spor la mai multa inspiratie.

| BiancaFrop explică (pentru WaterDrop):

Nu e împrumutată de nicăieri. Oricum mersi de sfat... Aprecez!

| BiancaFrop explică (pentru WaterDrop):

Şi chiar e plictisitoare?