| AlexDrHouse a întrebat:

Hei! cine stie daca exista burse pentru facultati de actorie in Anglia sau America? si ce fel de burse,in ce conditii se pot acorda, numele catorga facultati. am intrat pe diverse site-uri si nu am gasit mare lucru.
+funda happy

1 răspuns:
| RandomGirl a răspuns:

Burse exista, dar trebuie sa iei fiecare facultate din Anglia, respectiv America, sa intri pe site-ul lor, sa te uiti la fiecare ce burse iti ofera. Pe site-uri sunt toate detaliile si informatiile necesare.
Apropo de Anglia, pentru Undergraduate Students deadline-ul este pana pe 30 aprilie.
Eu am aplicat pentru o bursa in Anglia, dar este acordata pentru un venit pe familie