| anonim_4396 a întrebat:

Hei... Cine stie niste povesti de pe facebook de dragoste\prietenie intre un baiat si o fata terminate si mai lungi?! Dau funda pentru cea mai interesanta.winkingbatting eyelashes

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| radioactive00 a răspuns:

Mai bine ai intra pe Wattpad, acolo ai tone și tone de povești din toate genurile, poți să setezi tu daca sa ti le arate pe cele terminate sau nu, poti da follow persoanelor, poti vota capitolele etc. Și sunt toate in româna.
www.wattpad.com