| AlynaAlynutza a întrebat:

Hei TPU cine imi da niste povesti pe facebook despre iubire dar sa fie lungi si terminate. Funda

3 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Buna:)Aici sunt cateva povesti,dar foarte ineresante, unele nu sint terminate, dar poti da like ca sa puna next.
https://www.facebook.com/pages/World-girls/430969573628119?sk=photos_albums

Răspuns utilizator avertizat
| Ali1234 a răspuns:

A fost odata un cuplu de nedepartit, care se distrau foarte bine impreuna, pana intr-o zi cand baiatul doreste sa o invite pe fata la o intalnire.O suna si.
-Alo, iubito, ce faci?
Fata, speriata:
-Da?
-Ce mai faci?
-Bine, tu ce faci?
-Bine, te-am sunat sa te intreb daca vrei sa iesim in seara asta.
Fara sa raspunda, fata inchise telefonnul si il arunca pe jos.Baiatul, foarte speriat, se duce la ea acasa.Acolo este intampinat de tatal fetei care ii spune ca fiica ei este la spital.
-Dar ce a patit?
-....Nu pot spune.Mai bine sa afli tu.
Baiatul se duse la spital si s-a intalnit cu iubita lui, care ii spune ca de fapt ea a fost lovita de o boala foarte grava, imposibil de vindecat si ca va muri in 5 zile.Auzind acestea, baiatul nu a plecat de langa ea si a stat acolo si a murit si el cu ea.
Emotionant, nu?