| anastasia2222 a întrebat:

Hei colegi vreau raspunsuri urgente!
Ma simt rau, ma simt deparca am pierdut o bucata din mine, ca imi lipseste ceva...
Dar ce? Ma framanta aceasta intrebare... Ce imi lipseste sau este in plus?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti lipseste increderea dar ai in plus anxietatea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! De cit timp te simti asa? Poate esti indrăgostită? S au ai iesit dintr o relatie in care ai pus suflet pasiune? Si e normal sa suferi, sa te simti rău. Dă ne si nouă m ai multe detalii, ce fel de rău i ti este?

| SkyPilot a răspuns:

Increderea in tine? O preocupare? Prieteni? Un iubit? Numai tu poti sa stii!

Răspuns utilizator avertizat
| Hitback a răspuns:

Probabil iti lipseste o bucata din creier. Sau poate iti lipseste vreo lopata sau grebla. Sau vaca din coteț.

| Cudrici_Ioan_1990 a răspuns:

A) esti indragostit
b) iti lipseste increderea
c) esti cu gandul la ceva care te framanta si nu iti da pace
d) toate cele de mai sus
Remediu:bucurate de viata, distreaza-te, fi tu insati si lucrurile o sa se rezolve de la sine
Cu totii am trecut prin asta, totusi se poate si din alte motive, depinde de firea fiecaruia.