| Adlianuka a întrebat:

Hei! comanda care'va haine de pe miniprix? daca da. ct este taxa postala? pliz am nevoe urg. fundita plus vot:*

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

Pentru comenzi cu valoare mai mare de 100 RON transportul este GRATUIT. Curier rapid tariful este de 16 Ron. Prin posta nu cred ca merge eu am folosit curier rapid ( nu am mai comandat recent de acolo), faci o simulare adaugi in cos produsele alegi ramburs si vezi la livrare ce taxe o sa ai si daca poti alege prin posta, daca nu iti convine nu finalizezi comanda.