| kidaa a întrebat:

Hei.Credeti ca vine sfarsitu` lumii la sfarsitu lu septembrie?

Răspuns Câştigător
| AneDăă a răspuns:

Scumpaa.Numai dumneeu stie cand vine sfarsitu lumi.Trebuia sa vina de 4 ori pana amu`. Stai linistita, frumoasa mea, ai numai 12 ani nu trebuie sa iti bagi in cap prostii de astea.Te pup frumoasokiss

12 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Sunt doar niste prezicerii. Nimeni nu stie cu adevarat. Nimeni nu are nici`o dovada legata de acest lucru.
---> Nu trebuie sa crezi tu ce se spune la Tv. (astia de la Tv. pun tot felul de stiri interesante ca sa se uite lumea la Stirile lor, nu pe alte Stiri de pe alt canal.)
---> Numai bine! happy

| Elena1234456 a răspuns:

Nu! Au fost atatea presupuneri, ca nu mai cred nimic.

| BiaSiAtat a răspuns:

Nupz... Este o minciuna ca toate celelalte.In 2000 au zis la fel, si na' venit.A zis ca vine in aprilie, si n-a venit. Crezi ca o sa vina acum?

| noi3 a răspuns:

Esti serios?

| Aylee a răspuns:

Aha

| ComatoseWine a răspuns:

Nu,desi ar fi super.Eu vreau sa apuc sfarsitul lumii pentru ca oricum traim ca sa incurcam un echilibru natural ce a fost perfect pana ne-am "desteptat" noi.

| CorinaaM a răspuns:

Nu,normal,dar daca tu crezi asta inseamna ca ai ceva probleme...si app mai invata cate ceva de pe la scoala ca ai nevoie, fato!

| lavyBandB a răspuns:

Sincer nu...mi se pare o mare prostie asta cu sf lumiiwinkingnu mai crede tot ce se aude la tv, net sau de mai stiu eu unde.Nimeni nu stie cand vine sf lumii, nici macar biblia nu stie cand vine pentru ca si aia tot de catre om a fost scrisawinkingSingurul care stie cat mai avem pe pamant este DumnezeuwinkingSi nimeni altcineva.asa ca nu te mai stresa si traieste.ti viata in continuaretongue

| MsEllaVampire a răspuns:

Da cum a venit sfarsitul lumii si in 2000tongue

| Blagandrey a răspuns:

Eu unu nu cred noi nu avem de unde stii cand vine sfarsitul lumii numai Dumnezeu stie. Nu iti fa griji ca sfrasitul lumii so mai anuntat pana acum de mai multe ori de exemplu in 2000 si in 06/06/2006 si nu s-a intamplat nimica.Deci numai Dumnezeu stie.

| puscasul a răspuns:

Nu va fi nici un sf. al lumi dar... nici IISUS HRISTOS nu stie ci TATAL LUI DUMNEZEU. Dar pana la sf lumii trebuie sa se implineasca niste propoade care sunt 7 si dau inplinit doar 4 si cele 3 sunt : venirea celor doi sfinti pe pamnt (nu le mai stiu numele), venire satanei pe pamant si Dumnezeu. Si trebuie sa se implineasca acelea casa fie sf lumi.Si nu vom muri atunci. Lasand Iisus Hristos curcubeul cand a fost Noe, inseamna ca nu va mai omora oameni. Sper ca te-am ajutat

| Roxannna a răspuns:

A mai venit si acum 2 ani tot la sfarsitu' lu septembrie... si in 2000 la fel.