| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cum a fost primul vostru sarut? Vreau detalii :***

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fabiana2R a răspuns:

In ploaie... day dreaming eu eram destul de neexperimentata si imi era destul de rusine, avand in vedere faptul ca primul meu iubit avea experienta... insa a fost bine big grin probabil intrebi deoarece urmeaza sa oferi sau sa primesti un prim sarut! ei bine, lasa-te purtat(a) de val si nu te ingrijora deloc!

| Răcitură a răspuns:

Nu am avut primul sărut.Și nici nu mă grăbesc.Las totul să vină de la sine și la momentul potrivit. ♥