| stephanixx a întrebat:

Cum as putea sa-l trec pe tata in agenda de contacte? Ca pe mama am trecut-o "birth giver", iar pe tata nu stiu, vreau niste idei bune.

7 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Ai putea My mother husband = sotul mamai mele

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hmm ce ai zice de "tata"

| Bøøgey a răspuns:

The Fucker.

| suntserios a răspuns (pentru Bøøgey):

The Mother Fucker

| Bøøgey a răspuns (pentru suntserios):

Da, m-am gandit dupa ce am dat raspunsul. Urasc cand imi vin idei mai bune imediat dupa. Si mi-era prea sila sa-l schimb.

| stephanixx explică:

Aveti niste idei foarte bune atat de bune incat data viitoare incercati sa le pastrati pentru voi! ce sa le ceri oamenilor nicii nu ma asteptam la alte raspunsuri decat din astea in batjocura!

| foca21 a răspuns:

Mother fuckerlaughing