| Boldor_Raluca_1999_dALM a întrebat:

Hei,cum as putea uita un baiat cu care am fost, ne-am despartit si acum are o iubita din aceeasi clasa? Toti trei suntem in aceeasi clasa! Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea ai cum sa uiti, daca sunteti in aceeasi clasa, doar daca te transferi din scoala, ai putea uita, in rest, viata merge inainte!
Fa-ti si tu un alt prieten si vei uita mai repede.

| Nemessys a răspuns:

O_O... ok. asta nu-i prea bine. Daca nu erati in aceeasi clasa era foarte usor sa-l uiti daca-ti gaseai o anumita ocupatie care se te scape de acel stres. (fie ea in timpul scolii sau in afara scolii). Dar asa scapi de el si urmatoarea zi, vine inapoi. Incearca si tu sa-ti gasesti un alt baiat, cu care sa iesi in pauze si de astea. Si incearca ca aia 2 sa nu se afle prea mult timp in campul tau vizual. Cu toate astea + putin ajutor din partea timpului, o sa uiti. happy Ba chiar la un moment dat, nu o sa-ti mai pese DELOC cand ii vezi. Sau, poate pana atunci se si despart ceea ce o sa fie mai bine laughing).