| middle654 a întrebat:

-Credeti ca un baiat nu va putea uita fata cu care a fost dar s-au despartit din cauza ei sau fata cu care nu a fost niciodata desi a vrut foarte mult? funda

2 răspunsuri:
| IuliaWd a răspuns:

Depinde de persoana si de cat de mult ai tinut la ea, daca a fost o relatie foarte stransa va fi mai greu sa o uiti.

| demon228 a răspuns:

Da, fiindca daca te dsparti de o fta trebuie sa iti continui viata fra sa tai pe loc sate gandesti dc poate vrea sa fiti din nou impreuna