| andradda1112 a întrebat:

Daca eu si iubitul ne-am despartit, si eu acum as fi cu alt baiat, si el cu alta fata, i-ar putea reveni interesul pentru mine desi are iubita?

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Sunt sentimente care se resimt nu iti fa griji vor trece happy Daca a fost o despartire de comun acord atunci daca doresti poti sa mai incerci cu baiatul acela dar fi atenta sa se desparta de cealalta.

| PeFuga a răspuns:

Eu in locul tau l-as intreba pe el asta laughing Serios, chiar as face-o tongue mi-as da seama daca are sau nu rost sa ma mai gandesc la eu sau daca e cazul sa trec mai departe happy

| j1NNNx a răspuns:

Depinde cat de mult te-a iubit. In situatia asta am fost si eu. Si pe actuala am lasat-o pentru ca o iubeam prea mult pe fosta sad (si ea a facut la fel)

| Ritsuko a răspuns:

Pai depinde cum v-ati despartit si daca au mai ramas sentimente. Daca inca te iubeste nu ar trebui sa-i revina interesul.Nu am vazut decat 2-3 cazuri in care sa-i revina interesul.De obicei dupa ce se termina o relatie ramani prieten sau ''Omul invizibil''.

| Sidonia07 a răspuns:

Daca s.a despartit de tine inseamna ca nu te mai vrea..nu incerca sa.l faci gelos asa...nu merge!