| ριтιкaa a întrebat:

Hei cum credeti ca ar trebui sa ma tund ca sa nu mai fiu creata? Acum sunt tunsa in scari si de cand m-am tuns asa mi s-a incretit parul. Inainte aveam parul foarte lung si drept, acum e cret.Nu-mi place, ma puteti ajuta va roooog pup

2 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Parul nu se increteste din vina tunsorii tale. Si eu acum's cativa ani aveam parul aproape drept, si era scaritat. Iar acum il am cret, si nu l-am mai taiat. De ce nu folosesti placa? Cu solutie impotriva arderii parului ai putea scapa de parul cret.

| ριтιкaa explică:

Eu nu vreau sa folosesc placa.Nu am timp sa imi indrept toata ziua parul