| pufoseniaRO a întrebat:

Hei cum credeti ca ar trebui sa procedez :un baiat pe care nu l cunosc cum ar trebui sa fac sa ma imprietenesc cu el pentru ca cred ca il plac

Răspuns Câştigător
| KriSt3n a răspuns:

Poi.happy pune pe cineva care.l cunoaste sa iti dea id de mess... vorbiti pe mess, dar incearca sa nu pari prea interesata, la inceput vorbeste asa cu el...ca intre amici, iar dupa ce ii castigi prietenia poti sa ii propui lucruri mai serioasewinking. Un sfat: sa fii tu insuti atunci cand vorbesti cu el, asta te va apropia mai mult de el! Sper ca te.am ajutat:* c ya.